بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

ساختن یک قطعه سفارشی کار بسیار لذت بخشی است. شما می توانید سبک دلخواهتان و فضایی که می خواهید آن را قرار دهید تصور کنید. درباره مواد مورد نیاز چه؟ آیا میز شما از چوب ساخته شده؟ از چه نوع چوبی درست شده ؟ بیش از ۱۰۰،۰۰۰ گونه مختلف چوب برای مبلمان وجود دارد. این تعداد زیادی چوب برای هر نوع سلیقه ای است.

همه چیز بسته به بودجه ، فضای شما و عملکرد آن بستگی دارد و موارد بسیاری در نظر گرفته شده تا شما از سرمایه گذاری که می خواهید انجام دهید اطمینان حاصل کنید.

۱) چوب درخت بلوط سفید :

چوب بلوط زیبا ، سنگین و بسیار محکم است که اغلب در ساخت و ساز مبلمان و کابینت استفاده می شود. چوب بلوط دو نوع دارد، سفید و قرمز. ما به دنبال رگه های طبیعی در این نوع چوب ها می گردیم . در طراحی های تجاری و مسکونی برای زیبایی دکوراسیون از رنگ سفید بیشتر از رنگ قرمز استفاده می کنند ، با این زیبایی و با این کیفیت بالا، این قیمت بسیار خوبی است. همچنین این رگه ها برای تزئیین هم مناسب است .

 

چوب 1 - بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

۲ چوب اصلاح شده :

این چوب ترکیب اصلاح شده از چند نوع چوب و مواد طبیعی ارزشمند است . به عبارتی برای توصیف این چوب می توان گفت که از ترکیب چند چوب به یک چوب مرغوب تبدیل شده است. چوب های اصلاح شده به دلیل پایداری، توجه زیادی را به خود جلب کرده و محبوبیت پیدا کرده است اما ما شاهد این هستیم که در صنعت و در طراحی های مسکونی و تجاری و دیزاین محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

ما دوست داریم با استفاده از این چوب اصلاح شده به فضا و مکان های مورد نظر انرژی ببخشیم . این چوب از منبع های PDL و منبع های مختلف محلی بدست می آید . ما توانستیم برخی از چوب های بزرگ و زیبا که در یک ساختمان قدیمی محلی بود را پیدا کنیم و از آنها تخته ساطوری( تخته ای که موقع ساطور کردن گوشت از آن استفاده می شود) یا پیشخوان تولید کرد. همچنین ما برخی از چوب های زیبایی که از خانه های میراثی که در شهر استراتکونا در قدیمی ترین محل مسکونی ونکوور بودند را کشف کردیم، این چوب ها قدمت تاریخی بسیار بالایی دارند!

مانند هر مورد چوب های اصلاح شده ، بسته به کیفیت، اندازه و نوع شکل آن می تواند در قیمت های متفاوتی باشد . اگر می خواهید در لوازم چوبی سرمایه گذاری کنید حتما اول مطمئن شوید که این کیفیت ، قیمت ، دوام و قدرت را به خوبی بررسی کرده اید.

چوب 2 - بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

یک نوع ازنمونه اصلاح شده چوبی یا (“تخته های ساطوری”)

 

چوب 3 - بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

( چوب اصلاح شده در پیشخوان )

۳) چوب رگه دار درخت گیلاس :

به این چوب، چوب خام یا چوب رگه دار هم می گویند با توجه به این حقیقت که این چوب ذاتا خام و تمام نشدنی است ، این چوب نمی تواند در اندازه ۲٫۴ خورد شده باشد . از این چوب خرد قطع و شده برای ساختن پیشخوان استفاده می شود . این چوب زیبا کاملا طبیعی است.

 

چوب 4 - بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

۴) چوب درخت صنوبر :

چوب درخت صنوبر چند منظوره جذاب است و می توان از این چوب برای ساخت مبلمان یا قالب استفاده کرد که انتخاب عالی است ، همچنین این چوب با رگه های خوب و زیبا مقرون به صرفه است و هر لکه ای را به خود جذب نمی کند و شما می توانید به راحتی آن را تمیز کنید . بنابراین می توانید با بافت و احساس این چوب بازی کنید، اگر می خواهید می توانید از قسمت های ساده و نرم استفاده کنید.

 

درخت 5 - بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

۵) چوب درخت گردو :

رنگ این چوب بسیار منحصر به فرد است . این چوب برای مبلمان و کابینت های پر زرق و برق و بادوام مناسب بوده و رگه های قهوه ای وزین این چوب باعث میشود مبلمان و کابینت شما بسیار لوکس دیده شود . من عاشق یک فضای ساده طبیعی هستم . قیمت این چوب کمی بالاتر است اما محصولی که بدون مشکل و با کیفیت است همیشه خواهان زیادی دارد .

درخت 6 - بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.