بهترین میز ها برای فضا های کوچک

بهترین میز ها برای فضا های کوچک

می توانید فضاهای کوچک به راحتی تغییر دهید ، این تغیرات به شما ایده های هوشمندانه ای می دهد که ممکن است قبلا هیچوقت به آن فکر نکرده اید.

از حال کوچک و نهار خوری گرفته تا اتاق های خواب، سرویس بهداشتی های کوچک، آشپز خانه های کوچک و اتاق های کودکان یا حتی فضایی که مورد استفاده شما نیست. ما به شما ایده های شیکمی دهیم   درباره فضاهای خراب شده در خانه یا هر اتاق و حیاط    که شما را باهوش تر می کند. یکی از نکانی که باید به آن توجه کنید وسایل داخل اتاق مثل میز و صندلی است.

میز وسیله‌ای از اثاث خانه است که از یک صفحه رویی و پایه‌هایی که آن را نگه می‌دارند تشکیل شده است و غالباً برای نگه داشتن غذا یا وسایل دیگر در ارتفاعی مناسب برای استفاده راحت در هنگام نشستن به کار می‌رود .اگر فکر می کنید نمی توانید یک میز کاری در اتاق کوچک خود بگذارید، پس به نکات زیر توجه کنید . طراحی هوشمندانه این ۱۴ میز به صورتی است که برای فضاهای کوچک طراحی شده است. مهم نیست که در اتاقتان چقدر از فضای موجود استفاده کردید با روش ما می توانید میز خود را به راحتی در اتاق تان جای دهید.

1 926 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۱) میزهای کوچک کناره دیواری :

۱) این میز دارای کشو با ۴۷ سانتی متر عرض و ۱۱ سانتی متر طول دارد که برای کار کردن با لپ تاپ و قفسه روی دیوار برای گذاشتن کتاب مناسب است.

6116c81b4ad35affd1d00465fb5a94d951aebbf6 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۲) از تخته های رومیزی برای قفسه بندی استفاده کنید تا از فضایش استفاده کنید. در بهترین شرایطی که می توانید از تخته های رومیزی استفاده کنید این است که به صورت قفسه های بزرگ روی دیوار نصب کنید و وسایلی که بیشتر استفاده می کنید را روی آن بگذارید. این میز ۳۱ سانتی متر عرض و ۲۸ سانتی متر طول دارد.

3 111 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۳) میز های دیواری مدرن که توسط وست الم طراحی شده اند و در مارکت های مختلف به فروش گذاشته می شوند. این میز با ۴۸ سانتی متر عرض و ۲۰ سانتی متر طول، می تواند فضای مفیدی را در اختیارتان بگذارد، با این قفسه ها می توانید وسایلی که بیشتر استفاده می کنید را در فضای داخل قفسه بگذارید. اگر نمی توانید قفسه را به دیوار نصب کنید این میز بهترین گزینه برای شماست.

4 50 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۴) این میز ویژگی های کمتری نسبت به بقیه میز ها دارد اما ویژگی که در این میز وجود دارد قفسه ی دیواری کوچکی است که می تواند پاسخگوی نیازتان باشد. این میز ۳۰ سانتی متر عرض و ۲۰ سانتی متر طول دارد همچنین دارای یک قفسه ۹۶ سانتی متری با دو قفسه اضافی است.

00a295120da526b9b40d13143204037e694d9ee2 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۵) این میز از فروشگاه کانتینر تمام لوازم چند منظوره با طراحی هوشمندانه که برای فضاهای کوچک مناسب است را دارد. این میز دو طقه دارد، طبقه ی اول بیشتر برای کار کردن و طبقه ی دوم که دو طبقه در خود دارد و بیشتر برای گذاشتن کتاب و دفتچه استفاده می شود. این میز به نسبت اندازه بزرگتری دارد، عرض میز ۳۴ سانتی متر و طول آن ۲۲ سانتی متر است.

6 14 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۶) این میز کوچک لپ تاپ یک کشو در کنار میز و یک میز کشویی برای لپ تاپ دارد. ۴۸ سانتی متر عرض و ۱۷ سانتی متر طول دارد.

7 6 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

۷) این میز جذاب ترین نمونه ی قفسه نصب شده روی دیوار در شرکت وست الم شناخته شد. این میز ۲۴ سانتی متر عرض و ۸ سانتی متر عمق دارد.

8 5 - بهترین میز ها برای فضا های کوچک

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر بهترین میز ها برای فضا های کوچک

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.