۵ نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

وقتی حرف از مبلمان ایتالیایی می آید همه به سراغ چرم های با کیفیت ایتالیایی می روند. هنگام خرید مبلمان چرم باید به کیفیت و نوع چرم دقت کنید. راه های مختلفی برای تشخیص یک چرم خوب وجود دارد و با دانستن آن ها می توانید به راحتی آن را آزمایش کنید اما اگر به دنبال طرح های زیبا و مبلمان همه جانبه هستید با دانستن این نکات دیگر نگران نباشید.

ایتالیایی - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

۱٫این مبل توسط فریکو لیویانی طراحی و ساخته شده است. این مبل بسیار لطیف وانعطاف پذیراست که جزیکی از بهترین مبل های بادوام و مستحکم باشد و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. با اینکه این مبل تقریبا همه جانبه است اما طراحی آن به طوری نیست که از راحتی آن کم کند.

ایتالیایی1 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

۲٫کارلو کلمبو مبل پارک را طراحی کرده است که برای از قالب های آلمینیومی برای استحکام بیشتر و از فوم پلی اورتان برای راحتی استفاده کرده است، برای نشیمن صندلی از چرم طبیعی استفاده شده که باعث می شود وزن مبل سبک و رویه ی بادوام داشته باشد.

ایتالیایی2 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

 leather sofa byMauro Lipparini1 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

۳٫این مبل حاشیه دوزی شده، توسط مورو لیپارینی با ترکیب مواد های مختلف و بافت های منحصر به فرد این مبل را طراحی کرده است . نشیمن و تکیه گاه از چرم خالص و کوسن ها از پارچه ی لهستانی پوشانده شده است.

های ایتالیایی 5 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

های ایتالیایی6 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

۴٫طراح این مبل جیانلونیجی لاندونی است این مبل به مبل ژله ای معروف است زیرا جنس چرم آن کاملا لغزنده و نرم است. این چرم بدون قالب و ساختار پیچیده ای با بریدن چهارضلعی های مناسب طراحی شده است، چون از چرم طبیعی بدون قالب ساخته شده ظاهر طبیعی خود را حفظ می کند.

های ایتالیایی7 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

های ایتالیایی8 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

۵٫مبل سلب (به صورت ورقه ای) با طراحی بسیار زیبایی که دارد بسیار درخشنده و نفوذ پذیر شده است. اشکال ساده ای که برای دوختناین چرم استفاده شده بسیار ساده، شیک و طبیعی است و طراح آن مورو لیپارینی است.

9 1 - 5 نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۵ نوع از بهترین مبل های چرم ایتالیایی 

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.