بهترین صندلی و میز های غذا خوری

بهترین صندلی و میز های غذا خوری

 اگرمیز نهار خوری تان نیاز به تعمیر دارد پیشنهاد می کنم به جای تعمیر صندلی قدیمی تان، یک سری جدید صندلی بخرید. با این روش که راهی آسان و مقرون به صرفه تر است و از تعمیر صندلی کمتر برایتان هزینه دارد. قبل از جست و جو در وب سایت ها، موارد مهمی هست که باید آن ها را در نظر بگیرید.

میز نهار خوری :

اگر نمی خواهید میز غذا خوری تان را عوض کنید به این نکات توجه کنید. اگر قصد دارید صندلی بخرید که با میز و صندلی موجودتان ست نمی شود. خوشبختانه امروزه ترکیب صندلی و میزی که ست نیستند به شدت طرفدار دارد. با این حال می خواهید مبلی انتخاب کنید که از قبل به آن فکر کرده اید و نمی خواهید که از فروشگاه محلی تان ایده ها و مدل های جدید بگیرید.

هیچ قانونی وجود ندارد که بتواند شما را مجبور کند صندلی و مبلمان تان را با یکدیگر ست کنید. شما می توانید به هر سبکی که می خواهید ست کنید اما روش عاقلانه این است صندلی غذا خوری که انتخاب می کنید وجه اشتراکی با مبلمان و عناصر دیگر داشته باشد. اگر یک میز مربعی شکل دارید باید به دنبال صندلی های مربعی شکل یا مشابه آن بگردید. این روش همه چیز را کنترل می کند حتی اگر همه لوازم با یکدیگر هارمونی و همخونی نداشته باشند. فراموش نکنید اندازه را نیز بررسی کنید. اگر یک میز اختصاصی دارید صندلی های بزرگتر از صندلی های معمولی را انتخاب کنید تا شما را کوچک نشان ندهند.

نهار خوری 2 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی های راحتی :

صندلی های غذا خوری نباید راحتی کمتری نسبت به هر صندلی دیگری که در خانه دارید داشته باشند. روزانه چقدر از زمانتان را صرف نشستن پشت میز غذا خوری می کنید، آیا خانوادگی همه با هم غذا می خورید؟ آیا به غذا خوردن در اتاق یا در فضا های دیگر فکر کرده اید؟ با وجود اینکه اکثر اوقات را صرف نشستن روی صندلی در محل کارتان یا مکان های دیگر می کنید اما باز هم دوست دارید روی میز غذا خوری روی یک صندلی راحت با آرامش غذا میل کنید.

فکر می کنید یک صندلی راحتی باید بالشتک های کوچک داشته باشد یا دسته های بزرگ و تکیه گاهی که بالشتک های کوچک برای راحتی بیشتر گذاشته شده است داشته باشد. برای داشتن یک وعده ی غذایی مناسب، باید صندلی آرامش بخشی داشته باشید. اما ممکن است کمی کمتر تمیزی خود را حفظ کند ( به ویژه اگر در خانه تان بچه های کوچک دارید ) پس به جای روکش پارچه ای به سراغ روکش چرمی بروید که تمیز و با دوام تر است.

غذاخوری 3 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی رویایی ویکتوریا :

این صندلی توسط فیلیپ استارک که طراح صندلی رویایی ویکتوریا است، این صندلی یکی از قطعه های بی نظیر و بی انتها در طراحی است که یکی از مناسب ترین صندلی برای میز غذا خوری است.

نها خوری 4 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی هاندون :

اگر به دنبال یک صندلی راحتی مناسب هستید، سبک صندلی هاندون که طراحی آن توسط نقاش انگلیسی به نام توماس گینزبورو و توسط شرکت اود ساخته شد. این صندلی از چند جنس مختلف؛ انواع چوب از جمله بلوط تیره و چوب ماهون طبیعی که همیشه در دسترس است ساخته می شود.

نهار خوری 5 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی غذا خوری فلزی گوستاو :

صندلی غذا خوری از فلز گوستاو که کاملا از بهترین مواد طراحی شده است که مناسب خانه های مدرن و خانه های روستایی است. این صندلی بعد ازاتمام ساخت با رنگ روغن پوشیده و برای نشیمن (کفی) از تشک کلاسیک ضخیم برای راحتی بیشترطراحی شده است.

غذاخوری 6 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی دسته دار از چوب بلوط :

لذت بردن از وعده ی غذایی پس از نشستن روی این صندلی را تجربه کنید. این صندلی توسط تامک ریگالیک در کارخانه ریگالیک تولید می شود.

طراح منحصر به فرد صندلی دسته دار رایز( از چوب بلوط ) برای بهبود سلامت خود به انگلستان رفت. شکل ظاهری این صندلی ها به روش سنتی از چوب بلوط طبیعی به صورت کاملا متقارن ساخته شده است و با روکش معروف مخمل گرانیت خاکستری ساخته شده است.

غذاخوری 7 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی غذاخوری نپتون هنلی با روکش کتان :

صندلی غذاخوری لوکس هنلی که از قاب بسیار محکمی ساخته شده است را دسته کم نگیرید. پایه های چوبی این صندلی از چوب بلوط پوشانده می شود. همچنین این صندلی در نشیمن خود فنر برای گشسانی راحت دارد و قسمت پشتی با یک منحنی بسیار ظریف تزئین شده است.

 غذاخوری 9 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

صندلی چارلز ایمر به سبک سیاه و سفید :

می توان گفت صندلی چارلز باعث برجسته شدن صندلی های دیگر در قرن بیستم شد. این صندلی را طرح های متنوعی از قبیل لمینت که رنگ های مختلفی دارد، می سازند.

غذاخوری 10 - بهترین صندلی و میز های غذا خوری

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر بهترین صندلی و میز های غذا خوری

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.