بخش‌های متنوع وبسایت دوریکسو

بخش‌های متنوع وبسایت دوریکسو

وبسایت تخصصی دوریکسو به عنوان اولین و تنها مرجع جامع مبلمان ایران،  شامل بانک اطلاعاتی وسیعی در حوزه‌های مختلف  صنعت مبلمان کشور است.  در این وبسایت شما به اطلاعات اولیه شرکت‌های مربوطه؛ شامل آدرس، تلفن، وبسایت و ایمیل دسترسی خواهید داشت. در بخش مربوط به مواد اولیه،  اطلاعات تماسِ تولیدکنندگان مختلف ذخیره سازی شده است. در بخش‌ تولیدکنندگان، اطلاعات تماس شرکت‌های فعال در زمینة مبلمان منزل، اداری و سرویس‌خواب و کارخانجات تولیدی در سرتاسر کشور  ارائه داده شده و محصولات مختلف هر کدام از این شرکت‌ها معرفی می‌گردد. به همین ترتیب در بخش واردکنندگان نیز شرکت‌های وارد کننده در این حوزه معرفی شده و اطلاعات تماس آنها قرار داده شده است. در بخش خدمات، اطلاعات تماس کارگاه‌های خدماتی ارائه داده شده و بخش مربوط به ابزار و ماشین‌آلات به معرفی واردکنندگان می‌پردازد.

 

des 1030x572 - بخش‌های متنوع وبسایت دوریکسو

 

این وبسایت با پوشش حداکثری نمایندگی‌های فروشِ شرکت‌های فعال و معتبر در زمینه مبلمان در سرتاسر کشور، در جهت سهولت هرچه بیشتر خریدِ انواع مبلمان منزل، ویلایی، اداری و سرویس‌خواب، بوفه و ویترین و غیره برای هموطنان گرامی همت گمارده است. این مرجع جامع مبلمان، برای پیشبرد امر اشتغال و کمک به طراحان و متخصصان جویای کار، سامانه استخدامی ویژة خود را راه‌اندازی کرده است.

 بخش مربوط به مقالات این وبسایت نیز شامل مطالب و مقالات دست اول و به‌روز در زمینه طراحی، دکوراسیون داخلی و موارد اولیه مبلمان بوده که از سایت‌های معتبر و تخصصی  دکوراسیون داخلی ترجمه شده و به‌روز رسانی می‌گردد.

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.