انواع تخت خواب های لوکس

انواع تخت خواب های لوکس

هیچ چیز بیشتر از استراحت در لوکس ترین و بهترین تخت خواب لذت بخش تر نیست. بیشتر مردم دوست دارند روی یک تخت بسیار رویایی بخوابند، اما واقعیت دقیقا برعکس آن است و طوری که می خواهند باشد نیست. در این جا چند مورد از مجموعه ای از بی نظیر ترین تخت خواب ها موجود است. افرادی از تخت خواب های قدیمی خود خسته شدند و تخت خواب های جدید و لوکس برایشان جذاب تر از این مطلب را مطالعه کنند.

luxury jacquard silk bedclothes set silver - انواع تخت خواب های لوکس

۱) سبک تخت خواب و مواد استفاده شده:

۱) اول از همه فضایی که می خواهید تخت خوابتان را در آن جا بگذارید را مشخص کنید، در مورد سبک آن چه نظری دارید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که تخت چوبی مناسب است؟ نظرتان درباره یک تخت خواب لوکس با تخته ی پشت آهنی چیست؟ کاملا طبیعی است که در میان گزینه های بسیاری که روبه روی شماست سردرگم شوید. با این حال سبک فنگ شویی این کار را ساده می کند. بهترین ماده برای تخت خواب چوب است.

umZxTZ 924x683 - انواع تخت خواب های لوکس

هر سبکی که می خواهید را انتخاب کنید، فقط این تخت ها باید فضای کافی در زیر خود برای تنفس داشته باشد. با توجه بر اساس فنگ شویی تخت خواب هایی که در فضای زیرین خود کشو دارند و یا ارتفاع آن ها بسیار کم است تخت های مناسبی نیستند.
خواب راحت 1 - انواع تخت خواب های لوکس

۲) تخته پشتی تخت خواب:

۲) بر اساس فنگ شویی یک تخت خواب مناسب باید دارای تخته پشتی مناسب باشد. بهترین تخته های پشتی از نظر فنگ شویی آن هایی هستند که از چوب های ضخیم و مستحکم ساخته شده باشند. تخت خواب هایی که تخته ی پشتی از جنس فلز(آهن) دارند را انتخاب نکنید، مگر اینکه دلتان به گذراندن روز هایی در بیمارستان تنگ شده باشد.

bed frame main - انواع تخت خواب های لوکس

۳) تشک و رنگ روتختی تخت خواب:

۳) تشک های متنوعی در بازار تولید می شوند. سعی کنید با تست کردن تشک مورد نظرتان هوشمندانه تشک را انتخاب کنید که لذت بخش ترین خواب با آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. با توجه به اینکه متخصصان می گویند هر چه در هنگام شب خواب راحت تری داشته باشید در هنگام روز پر انرژی و سرحال تر خواهید بود. 

6 10 - انواع تخت خواب های لوکس

توجه داشته باشید تشک دسته دوم نخرید، این کار با تعالیم فنگ شویی در تضاد است.بهترین پارچه ها برای رو تختی ان هایی هستند که به پوست بدنتان آسیب وارد نکنند و با پالت رنگی اتاق خواب شما در هماهنگی باشند.


washed bedlinen1 - انواع تخت خواب های لوکس

gathered bed skirt diy achieving the custom look bedroom ideas how to reupholster - انواع تخت خواب های لوکس

در اینجا چند نمونه از بهترین تخت ها را می بینید:

۴) تخت خواب مدل فریت: (frette)

۴) این بدون شک این شرکت یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین تولید کننده تخت خواب در سراسر جهان است که با توجه به تجربه ی بی نظیر که در طی مدت تولید به دست آوردند می توانند در انتخاب تخت مناسب نسبت به هزینه، مدل تخت خواب و فضای مورد نظرتان پاسخ گوی نیاز های شما باشند.

خواب های لوکس 1 - انواع تخت خواب های لوکس

این شرکت در سال ۱۸۶۰ تاسیس شد که جز یکی از تخت های ۵ ستاره در سراسر جهان است. مجموعه ی تخت های فریت که از پارچه های پشمی برای دوخت استفاده می کنند و تنها با بهترین پارچه های موجود که در دسترس است ، طرح های پیچیده ای از بافت های منحصر به فرد با نام تجاری خود تولید می کنند. اگریکی از مدل های منحصر به فرد تخت خواب های فریت را برای خرد انتخاب کرده اید مطمئن باشید که اشتباه نکرده اید.

shakhes2 3 - انواع تخت خواب های لوکس

۵) تخت خواب مدل ژاکارد :  JACQUARD

۵) طراح این تخت از نقش و نگار ریزی استفاده کرده است او از بوته ی طلایی و گل های آبی الهام گرفت. رنگ طلایی و آبی جز رنگ های آرامش بخش که باعث راحتی مصرف کننده می شود. مجموعه ی ایده آل ژاکارد حس تابستان و بهار را در اتاق خواب شما تقویت خواهد کرد. در آینده در فصل های گرم تر، سبک های گوناگون و لوکسی را می سازند. گل های طلایی با ظرافتی بی نظیر بافته شده به طوری که در زمان لمس پارچه حس خوش آیندی به شما دست می دهد. الگوهای گلدار این پارچه برجسته باعث پیدایش طرفدار خاص خودش شده است.

خواب لوکس 2 - انواع تخت خواب های لوکسtn MOZART PILLOW CLOSEUP MOODSHOT 4345 - انواع تخت خواب های لوکس

NMH5DV7 mu - انواع تخت خواب های لوکس

۶) تخت خواب مدل لیلی آلساندرا: LILI ALESSANDRA

۶) مارک لیلی الساندرا به عنوان برخی از مارک های شناخته شده ذکر شده است اما هنوز هم جای پیشرفت دارد. این مارک از بهترین پارچه های ابریشمی و مخملی طرح های بسیار خاصی را ساخته است که با این روش می تواند در بین مارک های دیگر تخت خواب ها جای خود را پیدا و معروف شود. به ویژه ی ایده ی بسیار پر طرفداری که لیزا الکساندرا روی بالشتک های برجسته که بافت های بسیار ریز ابریشمی که دارد پیاده کرده است. ابریشم خاصیت کریستالی دارد به طوری که همانند شیشه می درخشد. این تخت در کنار خود مجسمه ای از جنس کریستال شیشه دارد که به عنوان میز پاتختی استفاده می شود.

خواب لوکس 3 - انواع تخت خواب های لوکس

Gray Damask Bedding Set - انواع تخت خواب های لوکس

خواب لوکس 4 - انواع تخت خواب های لوکس

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر انواع تخت خواب های لوکس

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.