انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

داشتن جا کفشی و جا لباسی از ضروری های یک خانه است. معمولا اولین وسیله ای که در دکوراسیون داخلی به چشم می آید جا لباسی و یا جا کفشی ای است که در اطراف در ورودی قرار دارد. بنابراین بهتر است برای زیبا جلوه دادن دکوراسیون خانه اتان از جالباسی و جاکفشی ای استفاده کنید که علاوه بر نمای زیبا دارای فضای مناسبی هم برای ذخیره سازی کفش ها و لباس هایتان باشد.

مهم ترین فاکتور در انتخاب جا کفشی و جا لباسی توجه به فضای موجود در خانه است. چرا که ورودی شما بیانگر سبک دکوراسیون شما است و باید متناسب با دیزاین خانه و فضای در دسترس انتخاب شود.

اگر ساکن آپارتمان هستید و کلا فضای کمی دارید بهتر است از جا کفشی و جا لباسی هایی مینیمال و ساده استفاده کنید. همچنین استفاده از آینه ها علاوه بر کاربردی بودنش به دلیل انعکاس نور فضای راهرو یا ورودی شما را بسیار بزرگتر نشان خواهد داد.

کفشی و جا لباسی 12 - انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

استفاده از کاناپه های عثمانی کاربردی چند منظوره به شما می دهد. هم زیبایی خاصی به دکوراسیون ورودی خانه شما می دهد،میتوانید برای نشستن از آن استفاده کنید و مهم تر اینکه از داخل آن برای قرار گرفتن کفش ها استفاده می کنید.

کفشی و جا لباسی 1 - انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

اگر فضایی بزرگ در دسترس دارید بهتر است از کمدهایی استفاده کنید که جایی برای کفش های تابستانی و زمستانی، قرار دادن کلیدها، طبقاتی برای عطر و ادکلن ها و چندین آویز برای لباس های مختلف داشته باشد و در انتها با به کار گیری دری کشویی یا آکاردئونی به راحتی همه لباس ها، کفش ها و وسایل مورد نیاز را مخفی می کنید.

از بارزترین نکات در انتخاب جا کفشی توجه به طبقه ای با ارتفاع مناسب برای قرار گرفتن کفش های زمستانی یعنی چکمه و بوت است. به هنگام خرید جاکفشی حتما به این نکته توجه کنید تا در زمستان دچار مشکل نشوید.

کفشی و جا لباسی 16 - انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

اگر به دنبال دیزاینی مدرن هستید میتوانید سراغ شلف ها بروید. نصب شلف هایی به صورت ساده، مورب و طرح دار برای قرار گرفتن کفش از ایده های مدرن میتواند باشد. حتی برای سبک های تلفیقی میتوانید از سبد یا باکس هایی زیبا به عنوان جاکفشی استفاده کنید.

اگر قصد استفاده از آینه و کنسول ندارید میتوانید در کمدهای خود را با آینه قدی بپوشانید. با این دکور علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضا از آینه هم برای چک کردن خودتان استفاده کرده اید.

معمولا چندین طرح و سبک جا لباسی و جا کفشی در بازار موجود است که همه سراغ آنها میروند. به یاد داشته باشید که میتوانید جا لباسی و جا کفشی مورد نظرتان را خودتان طراحی کنید. استفاده از چوب های mdf از ساده ترین و خلاقانه ترین روش های ساخت جا کفشی است. در این صورت به راحتی میتوانید متناسب با اندازه های موجود جا کفشی دلخواه خود را داشته باشید.

کفشی و جا لباسی 2 - انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر انتخاب جا کفشی و جا لباسی مناسب

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.