استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

ویترین یا بوفه یکی از اصلی ترین عناصر هر سالن پذیرایی است. معمولا به نمایش گذاشتن ظروف تزئینی، گران قیمت و عتیقه در انواع بوفه و ویترین صورت می گیرد. بوفه دکوری از انواع وسایلی است که در بیشتر دکوراسیون داخلی و پذیرایی خانه های شرقی به چشم می خورد. همانند دیگر وسایل شایان به ذکر است که بوفه و ویترین نیز دارای انواع سبک های می باشد.

ویترین کلاسیک

می تواند دارای چوب های برش خورده، منبت کاری شده و تزئین شده باشد. چوب های کار شده به شکوه و وقار دکورسیون پذیرایی شما جلوه بیشتری می بخشند. بهتر است ظروف و وسایل دکوری ساده با رنگ هایی مشابه را در این بوفه قرار دهید.

2 - استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

همینطور بوفه و ویترین های مدرن، ساده، فانتزی و بدون تزئینات مناسب خانه هایی با سبک غیر کلاسیک هستند. این بوفه ها معولا فقط دارای طبقاتی ساده برای نمایش ظروف و یا وسایل دکوری هستند. بهتر است در چنین ویترینی از ظروف و وسایل مدرن با رنگ های متنوع استفاده شود. حتی می توانید از وسایل دکوری قدیمی استفاده کنید.

11 - استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

برخی از بوفه و ویترین ها به خودی خود آنقدر زیبا هستند که نیازی به وسایل دکوری فراوان ندارند. در این صورت بهتر است از تعدا بسیار اندکی از وسایل دکوری برای نمایش دادن استفاده کنید.

اگر هم نشان دادن ظروف تزئینی و وسایل دکوری برای شما در اولویت است باید سراغ وسایل هایی با رنگ متضاد ویترین بروید تا جلوه بیشتری داشته باشند.

از دیگر نکات توجه به محل قرار گیری بوفه است. پس از خرید بوفه و یا ویترین مورد نظر باید فضای مناسبی را به آن اختصاص دهید. بوفه های دکوری بخش زیادی از فضای پذیرایی را اشغال می کنند، بنابراین بهتر است که بوفه را در مکانی خلوت قرار دهید.

5 - استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

اگر می خواهید علاوه بر قرار دادن ظروف کریستالی و تزئینی خود، فضایی برای قرار دادن قاشق و چنگال هایتان داشته باشید بهتر است سراغ مدل هایی با درب شیشه ای در قسمت بالایی و کشو یا کمد در قسمت پایینی باشید.

1 - استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

اگر هم فقط به دنبال بوفه ای برای نگهداری و ذخیره سازی وسایل و ظروف خود در اتاق پذیرایی هستید باید مدل هایی کوتاه با درب های دو یا سه لنگه انتخاب کنید که برای ذخیره سازی گزینه مناسب تری هستند.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر استفاده از ویترین در سالن پذیرایی

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.