استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیده

استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیده

ایمنی مبلمان و اثاثیه (ایمنی در برابر آتش) که قوانین آن در سال ۱۹۸۸ تا سال ۲۰۱۰ برای مقاومت در برابر آتش در مقابل مبلمان داخلی، مبلمان و محصولات دیگر شامل اثاث و لوازم داخلی تنظیم و تصویب شد.
7 - استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیدهبه روز رسانی مقررات:

در ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶ دولت پیشنهاد یک مشاوره برای به روز رسانی مقرارت را لغو کرد و مقررات سال ۱۹۸۸ را جایگزین کرد.

 مبلمان و لوازم آسیب دیده یا شکسته می تواند سلامتی و استاندارد ایمنی را به خطر بی اندازد. آنچه که صاحب خانه می خواهد پیدا کند باید واجد شرایطی باشد.

۱) مسئولیت ایمنی مبلمان

خریدار دارای وظایفی است تا قبل از خرید از بی خطر و مناسب بودن هر وسیله ای، مبلمان و مواد استفاده شده در آن اطمینان حاصل کند.

۲) قوانین استاندارد ایمنی مبلمان

مبلمان در خانه شما باید مقاوم در برابر آتش باشد. اگر مبلمان شما بعد از اول اسفند ساخته شده باشد، باید یک برچسب استاندارد های ایمنی آتش نشانی مطابقت داشته باشد. این مثال برای مبلمان جدید و دسته دوم کاربرد دارد.
1 398 - استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیده
لوازمی که باید دارای ایمنی باشند شامل:

مبل ها، صندلی ها، مبل های تخت خواب شو، مبلمان کودک، تشک، بالش ها و بالششتک ها است.

در صورتی که مبلمان ارائه شده با استاندارد های قانونی مطابقت نداشته باشد، خریدار تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. شما مسئول شرایط آشپزخانه خود هستید.

های راحتی سبک ایتالیایی 5 - استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیده آلارمو دود و آشکار سازی گاز کربن مونوکسید کربن:

از مهر سال ۲۰۱۵ این قابلیت ارائه داده شد، صاحب خانه ها قبل از اینکه خانه را اجاره دهند باید مطمئن شده باشند که در هر طبقه آلارم ضد دود نصب شده باشد.

صاحب خانه های خصوصی همچنین باید یک آشکار سازگاز مونوکسید کربن که از دود زغال سنگ یا اجاق گاز سوز خارج می شود.
2016715130117240a - استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیدهلوازم گازی و برقی:

صاحب خانه شما مسئول تمام لوازم گازی است که آن ها را ارائه می دهد.

یکی دیگر از وظایف قانونی صاحب خانه این است که از شرایط استاندارد اطمینان حاصل کند و آن را در قرار داد درج و قرارداد تا پایان زمان اجاره نگهداری کند. اما شما، خود مسئول تام وسایل الکتریکی و برقی که به خانه می آورید هستید.

لوازم و مبلمان ناقص و خراب:

در صورتی که هر یک از این موارد موجود در خانه شما آسیب دیده، خطرناک و یا غیر قابل استفاده باشد می توانید لوازمی که نیاز به تعمیر دارد را به صاحب خانه خود گزارش دهید. این آسیب دیدگی می تواند شامل سایش پارچه و حتی پارگی باشد. اگر از امن بودن چیزی مطلع نیستید از آن استفاده نکنید زیرا ممکن است آسیب ببینید. اما اگر هر یک از لوازم خودتان به مشکل برخورد و نیزا به تعمیر داشت می توانید به تعمیرات اجتماعی گزارش دهید تا مشکل را رفع کنند.

این مقررات مربوط با افرادی است که در مدت پنج سال و یا کمتر از رویه ی مبلی خود راضی بوده ولی نتوانستند به درستی از آن نگهداری کنند.

پوشش های مبلمان طبق مقررات ۷ که باید برچسب های دائمی درجه شده در قسمت دوم قرارداد و در قسمت سوم ذکر شود. طبق این مقررات اگر برچسب دائمی (نتوان آن را از مبل جدا کرد) نداشته باشید با چنین مبلمانی و یا پوششی تطابق ندارند.

راحتی الیپس - استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیده

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر استاندارد ایمنی برای مبلمان و لوازم آسیب دیده

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.