آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

یکی از نکاتی که باید به آن توجه بسیاری داشته باشید این است که ورودی خانه باید خلوت باشد. یکی از اشتباهات مردم این است که فکر می کنند باید جا کفشی و جا رختی را جلوی در قرار دهند، این فکر کاملا غلط است. چرا که کسی که از بیرون به ورودی نگاه می کند با صحنه ی بسیار بدی مواجه خواهد شد. در اینجا با روش های جدیدی آشنا می شوید که می توانید فضای بیشتری را ذخیره کنید و همیشه راهرو خلوتی داشته باشید.

111111111111111111111 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

آویز های مدادی چسبیده به دیوار:

شما با چسباندن چوب های نا مساوی به یکدیگر می توانید آویز دیواری بسازید. ابتدا باید چوب ها را به طور نامساوی برش دهید سپس یکی در میان به همان اندازه چوب ها را روی چوب های زیرین بچسبانید. از قلاب های میخی برای چسباندن چوب به لایه ی زیرین استفاده کنید تا به خوبی محکم شود.

Sticks multi hook 2 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

حال چوب را به بیرون بکشید و از استفاده آن لذت ببرید. با یان روش فضای بیشتری را ذخیره می کنید و هم زیبایی راهرو خانه تان را از بین نمی برید.

های دیواری 1 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

آویز های پروانه ای:

قلاب های پروانه ای طرح بسیار شیکی و جدیدی است. برای اینکه بتواند وزن همه ی لباس ها را تحمل کند، از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. آویز های پروانه ای بسیار ساده و در ده رنگ و سایز متفاوت اند.

Butterfly Hooks 1 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

Butterfly Hooks 2 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

آویز های پیچی:

آویز های انعطاف پذیر پیچی به صورتی طراحی شده است که برای ذخیره کردن فضا می توانید بعد از استفاده آن ها را به داخل دیوار ( به فرم اولیه خود) فشار دهید تا هیچ اثری از آویز مشاهده نکنید.

Sepia hook 1 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

این یکی از بزرگترین مزیت آویز های پیچی است. جنس این آویز انعطاف پذیر از فولاد نرم ساخته شده است که چند رنگ مختلف برای انواع سلیقه ها دارد.

Sepia hook 2 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

آویز کتان مدل روبانی:

این آویز دو جانبه هم به عنوان آویز استفاده می شود هم به عنوان اثری هنری. اگر لباس های سنگین می خواهید آویزان کنید از این آویز استفاده نکنید زیرا به راحتی آسیب می بیند.

Ribbon hook 1 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

لوازمی که می توانید روی آن آویزان کنید روسری، شال گردن و تمام چیز های سبک دیگر است.

Ribbon hook 2 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

آویز های شاخه ای:

آویز های شاخه ای یکی از ترکیب های بسیار مدرن و جدید است که به خانه ی شما حس طبیعت را هدیه می دهد. از این آویز به عنوان دکور خانه هم استفاده می کنند.

Branch coat hanger 1 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

کاربرد های مختلفی را می توان برای این آویز در نظر گرفت. اما اگر می خواهید آویز محکمی داشته باشید از آویز هایی که جنبه ی تزئینی و دکوری دارند استفاده نکنید زیرا بسیار آسیب پذیر اند.

Branch coat hanger 2 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

قلاب های چوبی:

در اولین نگاه تصویر برایتان آشنا می آید. طراح خلاق این آویز از گره های چوبی الهام گرفته است. این آویز ترکیب گره های چوبی و آویز های لباس معمولی است.

Jpegs hook 2 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

جنس چوب این آویز باعث می شود تا ون هر لباسی را تحمل کند. شما می توانید در قسمت گیره ی بالایی عکس یا برنامه ی روزانه تان را با گیره نگه دارید.Jpegs hook 1 - آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر آویز های مناسب دیواری / قسمت اول

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.